Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kalevi Huotari

Kalevi Huotari

Kansanedustajana   23.03.1970 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 08.03.1975

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV