Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Samuli Häkkinen

Samuli Häkkinen

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 02.02.1914 - 06.05.1918

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, torppari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV