Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Häyrynen

Heikki Häyrynen

Kansanedustajana   22.05.1907–31.07.1908, 01.06.1909–20.10.1915

Ammatti / arvo:
satulaseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV