Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Janne Ihamuotila

Janne Ihamuotila

Kansanedustajana   01.04.1919 - 04.09.1922, 01.05.1924 - 21.01.1929

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV