Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Johannes Inborr

Johannes Inborr

Kansanedustajana   01.06.1909 - 31.03.1919, 05.09.1922 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV