Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskari Jalava

Oskari Jalava

Kansanedustajana   22.05.1907 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
peltiseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV