Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Georg Johansson

Georg Johansson

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 04.04.1917 - 09.05.1918

Ammatti / arvo:
maalari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV