Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Anssi Joutsenlahti

Anssi Joutsenlahti

Kansanedustajana   24.03.1979–20.03.1987, 20.04.2011–21.04.2015

Ammatti / arvo:

rovasti