Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Kaarne

Antti Kaarne

Kansanedustajana   01.08.1908–31.01.1911, 05.09.1922–17.10.1923

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, asioitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV