Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oswald Kairamo

Oswald Kairamo

Kansanedustajana   22.05.1907 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
professori, senaattori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV