Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Kananen

Juho Kananen

Kansanedustajana   01.02.1911 - 01.02.1914, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV