Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hanna Karhinen

Hanna Karhinen

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 04.04.1917–31.10.1917

Ammatti / arvo:
toimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV