Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Kaskinen

Juho Kaskinen

Kansanedustajana   01.08.1908 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 31.10.1917, 25.02.1919 - 04.09.1922, 21.10.1930 - 02.12.1932

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV