Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Feliks Kellosalmi

Feliks Kellosalmi

Kansanedustajana   01.06.1909 - 31.01.1911, 01.11.1917 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
faktori, kirjapainonhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV