Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aura Kiiskinen

Aura Kiiskinen

Kansanedustajana   01.08.1908–31.01.1911, 02.02.1914–16.05.1918

Ammatti / arvo:
ompelija, puhuja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV