Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Kinnunen

Antti Kinnunen

Kansanedustajana   21.07.1951 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 22.03.1970

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV