Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Väinö Kivilinna

Väinö Kivilinna

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 05.09.1922–30.04.1924

Ammatti / arvo:

filosofian lisensiaatti, lehtori