Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarle Knuutila

Kaarle Knuutila

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.03.1910 - 01.02.1914

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV