Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Janne Koivuranta

Janne Koivuranta

Kansanedustajana   01.04.1919 - 05.04.1945, 22.07.1948 - 20.07.1951

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV