Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emanuel Kolkki

Emanuel Kolkki

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 21.10.1930 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
kappalainen, rovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV