Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Alfred Komu

Alfred Komu

Kansanedustajana   22.05.1907 - 03.04.1917, 01.11.1917 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
sanomalehdentoimittaja, piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV