Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Albin Koponen

Albin Koponen

Kansanedustajana   22.05.1907 - 25.09.1918, 05.09.1922 - 10.11.1944

Ammatti / arvo:
levyseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV