Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

William Koskelin

William Koskelin

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911, 04.04.1917–31.10.1917

Ammatti / arvo:
agronomi, pankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV