Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Artturi Koskenkaiku

Artturi Koskenkaiku

Kansanedustajana   01.04.1919–04.09.1922, 01.08.1929–20.10.1930

Ammatti / arvo:

asioitsija