Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Kuisma

Antti Kuisma

Kansanedustajana   05.09.1922–31.07.1929, 21.10.1930–31.08.1933, 15.11.1935–31.08.1936

Ammatti / arvo:
johtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV