Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Edvard Kujala

Edvard Kujala

Kansanedustajana   01.08.1929 - 20.10.1930, 01.09.1933 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV