Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juhani Kurikka

Juhani Kurikka

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 01.02.1911 - 01.02.1914

Ammatti / arvo:
agronomi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV