Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kustaa Kylänpää

Kustaa Kylänpää

Kansanedustajana   05.09.1922–30.04.1924, 20.10.1925–31.07.1929, 01.09.1936–05.04.1945

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, lääninrovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV