Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Arthur Lagerlöf

Arthur Lagerlöf

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.01.1911, 01.11.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
varatuomari, filosofian maisteri, vuorineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV