Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Augusta Laine

Augusta Laine

Kansanedustajana   01.11.1917–31.03.1919, 10.02.1922–04.09.1922

Lisätiedot:

10.02.1922 - 04.09.1922
Edeltäjä: Jalmari Jyske /Edistysp

Ammatti / arvo:

talousopettaja, talousneuvos