Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Antti Lastu

Antti Lastu

Kansanedustajana   01.09.1933–31.08.1939, 09.02.1945–05.04.1945

Lisätiedot:

09.02.1945 - 05.04.1945
Edeltäjä: Väinö Tanner /Sdp

Ammatti / arvo:

kansakoulunopettaja