Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jaakko Latvala

Jaakko Latvala

Kansanedustajana   01.02.1911–01.02.1914, 04.04.1917–16.05.1918, 05.09.1922–30.04.1924, 02.09.1927–31.07.1929

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV