Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Karl Laurén

Karl Laurén

Kansanedustajana   01.04.1919–04.09.1922, 01.05.1924–01.09.1927, 01.08.1929–20.10.1930, 01.09.1936–31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, säästöpankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV