Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Lehikoinen

Antti Lehikoinen

Kansanedustajana   01.04.1919 - 30.04.1924, 02.09.1927 - 20.10.1930, 04.02.1937 - 31.08.1939

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, rakennusurakoitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV