Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Leinonen

Mikko Leinonen

Kansanedustajana   01.06.1909–31.01.1911, 02.02.1914–31.03.1919

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, puutavaraliikemies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV