Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskari Leivo

Oskari Leivo

Kansanedustajana   22.05.1907 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 31.10.1917, 01.04.1919 - 12.12.1921

Ammatti / arvo:
leipuri, maanvuokraaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV