Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Martti Leskinen

Martti Leskinen

Kansanedustajana   22.07.1948 - 20.07.1951, 29.03.1954 - 21.07.1958

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV