Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Julius Lindberg

Julius Lindberg

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 05.09.1922–30.04.1924

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, lääninrovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV