Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hjalmar Lindqvist

Hjalmar Lindqvist

Kansanedustajana   21.10.1930 - 31.08.1933, 01.09.1937 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
kirvesmies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV