Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hemmi Lindqvist

Hemmi Lindqvist

Kansanedustajana   21.07.1951 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV