Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jussi Lonkainen

Jussi Lonkainen

Kansanedustajana   01.05.1924 - 01.09.1927, 01.09.1933 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV