Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jussi Lumivuokko

Jussi Lumivuokko

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 04.04.1917–31.10.1917

Ammatti / arvo:
verhoilija
Tehtävät eduskuntaryhmässä:
  • Sosialidemokraattinen eduskuntaryhmä (pj) –

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV