Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Alpo Luostarinen

Alpo Luostarinen

Kansanedustajana   05.09.1922 - 01.09.1927, 21.10.1930 - 31.08.1936

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV