Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskari Lylykorpi

Oskari Lylykorpi

Kansanedustajana   01.08.1908 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 03.04.1917

Ammatti / arvo:
puuseppä, päätoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV