Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Josef Mangs

Josef Mangs

Kansanedustajana   01.05.1924 - 01.09.1927, 01.08.1929 - 20.10.1930, 01.09.1933 - 31.08.1936, 01.09.1939 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, säästöpankinjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV