Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Onni Mannila

Onni Mannila

Kansanedustajana   22.07.1948–20.07.1951, 22.07.1953–28.03.1954, 22.04.1955–19.02.1962

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV