Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Toivo Mansner

Toivo Mansner

Kansanedustajana   16.06.1942 - 05.04.1945, 03.06.1947 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
kaupunginjohtaja, kaupunkineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV