Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Leo Mattila

Leo Mattila

Kansanedustajana   29.03.1954 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV