Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Johannes Miemois

Johannes Miemois

Kansanedustajana   17.03.1914 - 03.04.1917, 01.04.1919 - 30.04.1924

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV