Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Mikkola

Antti Mikkola

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 15.09.1909 - 28.02.1910, 01.11.1917 - 01.02.1918

Ammatti / arvo:
lakitieteen kandidaatti, filosofian maisteri, asianajaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV